Szkoła

Aktualności    |             Galeria
                                                              
Plan lekcji      |       Zastępstwa 
                                                              
Dokumenty
                                                              
Historia | Patron | Pieśń szkolna
                                                              
Niemiecki | Olimpiada z j. niem.
                                                              
Sukcesy uczniów   |  Wymiany
                                                              
Kontakt            |              BIP
                                                              
Matura     |    Studniówka 2018
                                                              
Absolwenci     |     RODO
                                                              
Konkurs poezji 2018
Projekty zespołu przyrodniczego


        Platforma Moodle
         Chmura Google

Rekrutacja

Rekrutacja 2018/2019
                                                              
Dni otwarte

Kadra

Dyrekcja
                                                              
Nauczyciele
                                                              
Psycholog Pedagog
                                                              
Pielęgniarka

Samorząd uczniowski

Samorząd
                                                              
Gazetka
                                                              
GeTek

Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2015/2016

Finał 39. Olimpiady Języka Niemieckiego
I miejsce - Sara Zielińska kl. 2E
 

ROK SZKOLNY 2014/2015

38.Olimpiada Języka Niemieckiego
Laureatka - Sara Zielińska kl. 1E

ROK SZKOLNY 2013/2014

DREIMAL DEUTSCH Konkurs wiedzy o krajach niemieckiego obszaru kulturowego
Laureaci: Marta Wiech, Bartłomiej Starnawski, Michał Rylski, Martin Brandt

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Ogólnopolska Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym
Finalista zawodów okręgowych - Bartłomiej Brudziński kl. 3A
II etap okręgowy - Jan Wieczorek kl. 2E


Konkurs „Katyń – Prawda i Pamięć”
Laureat - Aleksandra Makarska z klasy 1B

ROK SZKOLNY 2011/2012

Międzynarodowy Konkurs "Jugend debattiert international" 
Finalista polskiej edycji - Dominik Szulc z klasy 2E

ROK SZKOLNY 2010/2011

Konkurs „Katyń – Prawda i Pamięć”
Laureaci - Dominik Szulc i  Krzysztof Żurawski z klasy 1E

ROK SZKOLNY 2009/2010

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna 
Finalista - Rafał Wargalla kl. III B

Johanna Bajalani uczennica klasy II D
jurorką na międzynarodowych zawodach młodzieży szkolnej w języku niemieckim "Jugend debattiert international" 
 

ROK SZKOLNY 2008/2009

Małgorzata Kuczewska 
w roku szkolnym 2008/2009 otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
 

ROK SZKOLNY 2007/2008

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna 
Finalista - Marek Zagórski kl. III E

"Najbardziej Przedsiębiorczy Uczniowie 2007" 
XLIX LO imienia J.W. Goethego 

ROK SZKOLNY 2006/2007

Ogólnopolska O limpiada Języka Niemieckiego 
Laureat - Anna Nowodworska 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej 
Laureat - Piotr Szcześ

Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości 
Laureat - Piotr Szcześ

Międzynarodowy Konkurs "Jugend debattiert international" 
Anna Chmura - 1. miejsce tytuł "Landessiegerin"

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 
Jakub Bogucki - wynik bardzo dobry
 

ROK SZKOLNY 2005/2006

Olimpiada Języka Niemieckiego 
Laureat - Rafał Bajczuk - 3 A
Finalista - Jan Olek - 2 D

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Niemczech i Języku Niemieckim 
zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich przy współpracy Junge Union Sachsen-Anhalt
I miejsce - Krzysztof Kwiatkowski - 2 C

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka 
Finalista - Bohdan Pretkiel

Schülerwettbewerb zur politischen Bildung - Konkurs polityczny w Bonn 
Wyróżnienie - uczniowie klasy 1 E

Konkurs Historyczny 
Wyróżnienie - Michał Denka, Piotr Szcześ, Ula Galicka, Ania Kopaniak - 2 A, Ola Dudzińska - 3 B
 

ROK SZKOLNY 2004/2005

Olimpiada Języka Niemieckiego
Finalista - Konrad Rygowski 3N

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego 
1. miejsce w województwie, 5. miejsce w kraju - Agnieszka Witkowska 1D
2. miejsce w województwie, 47. miejsce w kraju - Joanna Świątkiewicz 2A
5. miejsce w województwie, 58. miejsce w kraju - Paula Hajduk-Szafrańska 2A

Konkurs Wiedzy o Szwajcarii "Szwajcaria, kraj bliski, piękny i przyjazny Polakom" 
2. miejsce Łukasz Adasiak 1B
3. miejsce Zdzisław Galicki 2B
5. miejsce Michał Denka 1A

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 
wyróżnienie - Aleksandra Polikarska 3A

Konkurs zorganizowany w ramach Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Mokotowa "I ty możesz zostać poetą" 
I nagroda w kategorii szkoły średnie - Monika Langner 3N

ROK SZKOLNY 2003/2004

Laureat Olimpiady Historycznej - Michał Kołodziński
Finalista Konkursu Wiedzy o Parlamentaryzmie - Jan Puchalski
Udział w II etapie Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka - Jan Puchalski
Udział w III etapie Olimpiady Języka niemieckiego - Konrad Rygowski
Udział w II etapie Olimpiady Literatury i Języka polskiego - Monika Langner
Uzyskanie certyfikatu DSD II przez wszystkich uczniów, którzy przystąpili do egzaminu 
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Prozy Niemieckiej - Gaweł Ciepielewski
Wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej ławy" - Monika Langner
II miejsce w sztafecie 8 x 50m w stylu dowolnym w Jesiennych Pływackich Mistrzostwach Mokotowa Szkół Średnich
III miejsce w Turnieju Koszykówki Chłopców o Mistrzostwo Mokotowa
III miejsce w Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Mistrzostwo Mokotowa 

ROK SZKOLNY 2002/2003

Laureatka Olimpiady Języka niemieckiego - Marta Piwnik
Finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka - A. Ułasiuk
II miejsce w Konkursie w 100-lecie Nagrody Nobla dla Marii Skłodowskiej-Curie - Katarzyna Kowalczyk i Anna Trojanowska
Uzyskanie certyfikatu DSD II przez wszystkich uczniów, którzy przystąpili do egzaminu 
Udział w II etapie X Olimpiady Informatycznej - Mikołaj Chwalisz
III miejsce w Turnieju Koszykówki Chłopców o Mistrzostwo Mokotowa
III miejsce w Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Mistrzostwo Mokotowa
II miejsce w Mokotowskiej Lidze Szkół Średnich Koszykówka Chłopców
II miejsce w Sztafecie Pływackiej 8 x 50 m Dziewcząt i Chłopców Mistrzostwa Mokotowa
II miejsce w Mistrzostwach Warszawy w Slalomie Gigancie - Zuzanna Koprowska
II miejsce w Turnieju o "Puchar Burmistrza Dzielnicy Mokotów" - Koszykówka Chłopców

ROK SZKOLNY 2001/2002

Finalista XXVIII Olimpiady Historycznej - Tomasz Sosnowski
Udział w II etapie Olimpiady Języka Polskiego - Dorota Celińska
Udział w II etapie Olimpiady Filozoficznej - Julia Kulik
Uzyskanie certyfikatu DSD II przez wszystkich uczniów, którzy przystąpili do egzaminu 
Udział w II etapie IX Olimpiady Informatycznej - Mikołaj Chwalisz
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Miłość niejedno ma imię" - Tomasz Suski
III miejsce w XV Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej ławy" - Tomasz Suski
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym "Życie we Wszechświecie"Monika WasilewiczBłażej Bekier
I miejsce w sztafecie pływackiej 8 x 50 m w stylu dowolnym Pływackich Mistrzostw Mokotowa Szkół Średnich
II miejsce w Mokotowskiej Lidze Koszykówki Chłopców Szkół Średnich
III miejsce w Koszykówce Dziewcząt o Mistrzostwo Mokotowa
III miejsce w Turnieju Koszykówki Chłopców o Mistrzostwo Mokotowa
I miejsce w Mistrzostwach Warszawy w Slalomie Gigancie - Zuzanna Koprowska

 

Aktualności

Kontakt

  • XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
    im. J.W. Goethego
    02-646 Warszawa
    ul. Joliot-Curie 14
  • tel: 22 844 13 21
    fax: 22 646 81 40

Galeria zdjęć