Szkoła

Aktualności    |             Galeria
                                                              
Plan lekcji      |       Zastępstwa 
                                                              
Dokumenty
                                                              
Historia | Patron | Pieśń szkolna
                                                              
Niemiecki | Olimpiada z j. niem.
                                                              
Sukcesy uczniów   |  Wymiany
                                                              
Kontakt            |              BIP
                                                              
Matura     |    Studniówka 2019
                                                              
Absolwenci     |     RODO
                                                              
Konkurs poezji niemieckojęzycznej

Projekty zespołu przyrodniczego


        Platforma Moodle
         Chmura Google

Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020
                                                              
Dni otwarte

Kadra

Dyrekcja
                                                              
Nauczyciele
                                                              
Psycholog Pedagog
                                                              
Pielęgniarka

Samorząd uczniowski

Samorząd
                                                              
Gazetka

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Fijałkowska A Fij A Wychowawca: 3A
 
 
 Bartnik Bar
 
 
 Borowska Bor
 
 
 Budyta Bud Wychowawca: 1A
 
 
 Cieślak Cie
 
 
 Czyzewski Czy
 
 
 Dargiewicz Dar
 
 
 Daszuta Das
 
 
 Drożdż Dro
 
 
 Dyk Dyk
 
 
 etyk e
 
 
 Florek Flo
 
 
 Furman Fur Wychowawca: 1F
 
 
 Gardyna Gar
 
 
 GeoVac GeV
 
 
Krak Gmiter Krak Wychowawca: 3B
 
 
 Grześkowiak Grzes
 
 
 Grzybowska Grz
 
 
 Jankowski NP
 
 
 Kiessling Kies
 
 
 Klimaszewski Klim
 
 
 Knoedler Knoe
 
 
 Konecka Kon
Foto  Kowzanowicz Kow Wychowawca: 3C
 
 
Izabela Krupa Mazulis Kru
 
 
Magdalena Kubat MK
 
 
 Kucharska Kuc Wychowawca: 3E
 
 
 Kucharski GeV
 
 
 Kwiatkowska Kwiat
 
 
 Kwiecień KwiD
 
 
 Kwieciński KwieJ Wychowawca: 1D
 
 
 Markiewicz Mar
 
 
 Matuszewska Mat
 
 
Klaudia Mróz KM
 
 
 Nawrocki Naw
 
 
Tomasz ojciec oj.Tom
 
 
 Ostrzycka Ost
 
 
 Pawlik Paw Wychowawca: 2E
 
 
 Petrajtis Pet
 
 
 pielęgniarka lek
 
 
 Płaza Pła
 
 
 Podołowski Pod
 
 
 Pruchniewska Pruc
 
 
 Przedpełska Prze Wychowawca: 1E
 
 
Fijalkowska R Fij R
 
 
 Radziszewska Radz.
 
 
Ojciec Robak O.Robak
 
 
 Rogowska Ro
 
 
 Romanowska BR
 
 
 Rosińska R
 
 
 Rudowski Rud Wychowawca: 2F
 
 
 Rudzik Ru
 
 
 Sattarov S
 
 
 Sekinda Sek
 
 
 sekretariat sekret
 
 
 Serzysko Ser
 
 
 Siwek Siw Wychowawca: 2B
 
 
 Słoka SłoM Wychowawca: 3F
 
 
Ewa Słoka SłE Wychowawca: 3D
 
 
 SłokaM SłoM
 
 
Lidia Sokół Sok
 
 
 Staręga Sta Wychowawca: 2C
 
 
 Stępień Stę
 
 
 Strubińska Str
 
 
 Stryjecki Stry
 
 
 Szakalicki Sza
 
 
 Szkutnik Szk
 
 
Lucyna Szpakowska LSzp
keradna@gmail.com
 
 
 Szymanowska Szy
 
 
Marzena Szymanowska Szym
 
 
 Tomasz Tom
 
 
 Urbaniak Urb
 
 
 Vacat X
 
 
 Vacat ang Va
 
 
 Wagner Wag
 
 
 Weber Web
 
 
 Wiąckowska Wią
 
 
 Wilczyńska Wil
 
 
 Wilczyńska_M Wil
 
 
 Zawadka Zaw Wychowawca: 1B
 
 
 Zielińska Ziel Wychowawca: 1C
 
 
 Zygrzak Zyg
 
 
 Zyguła Zyg Wychowawca: 2A
 
 
 Żak Żak
 
 
 Żochowska Żoc

Aktualności

Kontakt

  • XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
    im. J.W. Goethego
    02-646 Warszawa
    ul. Joliot-Curie 14
  • tel: 22 844 13 21
    fax: 22 646 81 40

Galeria zdjęć