Szkoła

Aktualności    |             Galeria
                                                              
Plan lekcji      |       Zastępstwa 
                                                              
Dokumenty
                                                              
Historia | Patron | Pieśń szkolna
                                                              
Niemiecki | Olimpiada z j. niem.
                                                              
Sukcesy uczniów   |  Wymiany
                                                              
Kontakt            |              BIP
                                                              
Matura     |    Studniówka 2018
                                                              
Absolwenci
                                                              
Konkurs poezji 2018
Projekty zespołu przyrodniczego


        Platforma Moodle

Rekrutacja

Rekrutacja 2018/2019
                                                              
Dni otwarte
                                                              
Planowane projekty niemieckojęzyczne

Kadra

Dyrekcja
                                                              
Nauczyciele
                                                              
Psycholog Pedagog
                                                              
Pielęgniarka

Samorząd uczniowski

Samorząd
                                                              
Gazetka
                                                              
GeTek

Kadra

Nauczyciele

 

 

Język polski

Katarzyna Konecka, Grażyna Krak-Gmiter, Ewa Kucharska,

Ryszard Szkutnik, Klaudia Mróz

Język niemiecki

                                     Elżbieta Pawlik, Edyta Radziszewska, Izabela Urbaniak -Mosiołek,

Małgorzata Żochowska, Mariusz Słoka,

Cezary Michał Serzysko, Zbigniew Stępień, Ole Wagner

Język angielski

Renata Fijałkowska, Agnieszka Fijałkowska, Katarzyna Kwiatkowska

Agata Furman, Kinga Siwek

Język hiszpański

Tomasz Rudowski

Matematyka

Marta Staręga, Justyna Zielińska- Korzin, Rafał Grześkowiak, Ireneusz Florek

Historia

Lidia Przedpełska, Katarzyna Zawadka, Agnieszka Budyta

WOS

Lidia Przedpełska, Katarzyna Zawadka

Geografia

Anna Markiewicz, Łukasz Podołowski, Adam Gardyna

Biologia

Marita Wilczyńska, Anna Daszuta

Fizyka

Włodzimierz Kowzanowicz

Chemia

Ewa Słoka, Alicja Wiąckowska,

 

Przyroda

Alicja Wiąckowska, Marita Wilczyńska,

 Włodzimierz Kowzanowicz, Adam Gardyna

Informatyka

Dariusz Kwiecień, Alicja Wiąckowska

Podstawy przedsiębiorczości

Jacek Kwieciński

Edukacja dla bezpieczeństwa, pierwsza pomoc

Jacek Kwieciński

Ekonomia w praktyce

Jacek Kwieciński, Adam Gardyna

WOK

Grażyna Krak-Gmiter

Wychowanie Fizyczne

Natalia Zyguła , Joanna Dargiewicz, Marzena Szymanowska

 Łukasz Stryjecki, Grzegorz Nawrocki

Religia

Ojciec Tomasz Żychowicz

Etyka

Izabela Krupa- Mażulis

Biblioteka

Lucyna Szpakowska - Walentynowicz

Pedagog/ Psycholog

Dorota Rybaczyk, Klaudia Eder- Krasuska, Aleksandra Liziniewicz-Banaszek

 

Aktualności

Kontakt

  • XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
    im. J.W. Goethego
    02-646 Warszawa
    ul. Joliot-Curie 14
  • tel: 22 844 13 21
    fax: 22 646 81 40

Galeria zdjęć